Jaunumi

Ar Ko Viss Sākās?

16.03.2021

Ar radošu ideju un bērnības sapņa realizēšanu! Rodions Zenevičs ir jauns dizainers no Latvijas, kurš bērnībā aizrāvās ar ‘’Lego’’ konstruktoriem un par laimi ir spējis šo aizraušanos pārvērst mērķtiecīgā profesijā, kuru atzinīgi vērtē ne tikai paši mazākie spēļu entuziasti, bet arī profesionāļi un žūrijas locekļi prestižajā konkursā „SaloneSatellite Worldwide Moscow“. Šajā konkursā Rodions startēja ar savu diplomdarbu Latvijas Mākslas akadēmijā 2013. gadā – piepūšamajiem modeļiem ar spiedpogu risinājumu. Godalgotā trešā vieta un atzinīgais vērtējums no citiem dalībniekiem un profesionāļiem žūrijā, norādīja uz neapšaubāmo faktu par pareizi izvēlēto radīšanas ceļu, kurš jāturpina! Par turpinājumu varat spriest paši – Rodions turpināja eksperimentēt un izgatavoja jums jau labi pazīstamo konstruktoru no filca!

Šāds ir KNOP KNOP prototipa radīšanas stāsts, kurš, protams, ka nebeidzas šeit! Rodions nākamajā gadā devās uz šo pašu konkursu, kur starp trīsdesmit četriem piedāvātajiem projektiem KNOP KNOP tika atzīts par labāko no visiem! Rodions saņēma ielūgumu pārstāvēt Latviju starptautiskajā dizaineru izstādē „Saloni WorldWide Milan Exhibition“ 2016.gadā! Kas sekoja? Apmeklētāju un preses uzmanība! Bet arī šeit stāsts vēl nebeidzas! Rodions tika apbalvots ar dalībnieka diplomu, bet viņa konstruktora projekts (vēl piecsimt ideju un dizaineru projektu starpā) tika izvēlēts publikācijai grāmatā „SaloneSatellite -20 Years Of New Creativity“ jubilejas izdevumā.

Tagad gan stāsts tuvojas beigām, lai gan tā arī nebūtu taisnība, jo nemitīgi tiek izdoti un uzlaboti jauni konstruktora modeļi, kas turpina šo stāstu jau daudzus gadus pēc pirmā prototipa radīšanas!

Šī atzinība un iedvesmas pilnais stāsts par Rodiona vēlmi radīt ko noderīgu citiem ir stiprinājis KNOP KNOP komandas pārliecību, ka viņi spēs turpināt  izveidot mūsdienīgu, pasaules klases izglītojošu bērnu spēli ar šādiem kritērijiem:


DROŠĪBA UN IZTURĪBA.

KNOP KNOP ir veidots no filca, kas ir praktisks, nealerģisks, izturīgs un visbeidzot viegls materiāls mazo, zinātkāro bērnu spēlēm, transportēšanai un konstrukciju pārnēsāšanai, lai arī kur Tavs mazais dotos savos ikdienas piedzīvojumos!


ESTĒTIKA.

Daudzveidīga, harmoniska un estētiski allaž savienojama krāsu gamma attīstīs bērnu vizuālo uztveri un domāšanu!


TAUSTE.

KNOP KNOP ir mīksts un lokans. Tas ir vienīgais konstruktors, kuru var apkampt nesavainojoties. Tas attīsta bērna tausti un smalko roku motoriku.

POZITĪVAS EMOCIJAS.

Spēles ar KNOP KNOP ne tikai jums, bet arī jūsu bērniem vairos pozitīvas emocijas, kas neizsīkst, bet tikai aug augumā!

ATTĪSTĪBA.

KNOP KNOP konstruktori attīsta bērna iztēli un telpisko domāšanu, iepazīstina ar zinātnes tehnoloģiju, inženierijas un matemātikas (STEM) pasauli radošā veidā!

KOMUNIKĀCIJA.

KNOP KNOP attīsta bērna valodu, komunikācijas iemaņas un māca bērnus darboties komandā. Konstruktors palīdz bērniem veidot savstarpēji cieņpilnas attiecības ar vecākiem un vienaudžiem, kas balstītas uz uzticēšanos un godīgumu savā starpā.

SNAIL

SNAIL

Enter your email address below to be notified when this item is in stock.

HELICOPTER

Enter your email address below to be notified when this item is in stock.

Е-mail not valid

HELIKOPTERS

Atstāj savu e-pasta adresi zemāk un mēs paziņosim, kad šis konstruktors būs pieejams!

SNAIL

GLIEMEZIS

Atstāj savu e-pasta adresi zemāk un mēs paziņosim, kad šis konstruktors būs pieejams!

GLIEMEZIS

Atstāj savu e-pasta adresi zemāk un mēs paziņosim, kad šis konstruktors būs pieejams!